Контакты
+371 67–29–83–85
+371 26–02–69–58
Rīga, Brīvības iela 106
Grāmata “Ķīniešu tradicionālie preparāti klīniskajā praksē”

Klīnika “Ķīniešu medicīna” piedāvā iepazīties ar ķīniešu ārsta Oi Sinlina fundamentālu pētniecisko darbu grāmatā “Ķīniešu tradicionālie preparāti klīniskajā praksē”.

Pētnieciskais darbs var būt interesants tiem, kas vēlas iepazīties ar ķīniešu tradicionāliem preparātiem, kas veidoti no dabiskām izejvielām. Šo preparātu receptes jeb formulas ir gan no mūsdienām, gan arī no vairākus gadu simtus senas receptūras.

Grāmatā ir kopumā apskatīti 242 tradicionālie ķīniešu preparāti ar pierādītu efektu vairāk nekā 400 saslimšanām – sākot ar iesnām un beidzot ar koronāro sirds slimību. Šajā grāmatā saslimšanas definētas gan tradicionālās ķīniešu medicīnas, gan rietumu medicīnas terminoloģijā.

Grāmata paredzēta gan tradicionālās ķīniešu medicīnas ārstiem, gan arī plašākam interesentu lokam.

Tulkojumu sagatavoja klīnikas “Ķīniešu medicīna” ārsts Dr Marks Oļejņiks.

Autora priekšvārds.

Esam pielikuši lielas pūles, lai izveidotu šo grāmatu kā praktisku un īsu rokasgrāmatu par tradicionālo ķīniešu preparātu pielietojumu (turpmāk tekstā – “formulas”) Grāmata sastāv no 26 nodaļām, kas izvietotas trijās daļās.

Pirmā daļa ir ievads ar vēsturi, teoriju un vispārējiem principiem, kā būtu pielietojamas ķīniešu formulas.

Otrajā daļā mēs izklāstam svarīgākās ķīniešu formulu sastāvdaļas, to efektu, indikācijas un klīnisko pielietojumu. Patoģenēze ir minēta kā “indikācijas” un simptomi, savukārt, ir izklāstīti no tradicionālās ķīniešu medicīnas teorijas viedokļa.

Atsevišķās formulās esam aizvietojuši dažas no mūsdienās aizliegtām vielām ar citiem augiem, tāpēc dažas no klasisko formulu sastāvdaļām var atšķirties no oriģinālajām formulām.

Trešajā daļā mēs aprakstām mūsdienu formulas, tāpat kā klasiskās formulas, tikai sākumā minot rietumu medicīnas diagnozes vai saslimšanas.

Šīs formulas ir atlasītas no vairāk nekā viena tūkstoša formulu, kas ir izplatītas klīniskajā praksē un pierādījušas savu efektivitāti.

Mēs ceram, ka šī grāmata kļūs par lielisku prakstisku ceļvedi, lai izpētītu un klīniski pielietotu ķīniešu formulas.

 

 
Design by "Indesart"
Latvijas Reitingi